Національний університет «Запорізька політехніка» потребує підтримки!

Майже з самого початку повномасштабного вторгнення рф в Україну наш університет стикнувся з рядом викликів, які пов’язані з безпосередньою близькістю до лінії фронту. Попри це ми продовжуємо надавати якісну освіту нашій молоді та готувати її до роботи на користь Запорізькому регіону.

Ми долучились до проєкту енергетичної безпеки України від USAID. Наша пропозиція пройшла всі етапи відбору та на сьогодні вже ухвалено рішення щодо отримання університетом когенераційних установок загальною потужністю 500 кВт.

Для повноцінної реалізації проєкту НУ «Запорізька політехніка» має підготувати проєктно-кошторисну документацію, отримати необхідні дозволи, придбати супутне обладнання, провести монтажні роботи. Все це потребує значного додаткового обсягу фінансування, тому звертаємось за допомогою до усіх небайдужих.

Ваша підтримка дозволить нам забезпечити стабільне економічне тепло- та електро- постачання, що забезпечить безперервність освітнього процесу для тисяч студентів, створення комфортних умов проживання в гуртожитках університету студентів та внутрішньо переміщених осіб. Крім цього, частиною електоренергії можна буде поділитися з жителями Запоріжжя, разом протистояти ворогу та разом творити перспективне майбутнє.

Навіть невелика сума важлива у великій справі. Разом ми можемо зробити більше. Наші реквізити — за посиланням: https://zp.edu.ua/donate/


Опубліковано