Голова реорганізаційної комісії НАУ, в.о. ректора Володимир Шульга представив колективу ВСП «Фахового коледжу інженерії, управління та землевпорядкування НАУ» нового в.о. директора

Сьогодні до відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» завітав Голова реорганізаційної комісії НАУ, в.о. ректора Володимир Петрович Шульга і представив колективу нового виконувача обов’язки директора коледжу Шмельова Юрія Миколайовича. Попередній очільник – Параніч Віктор Петрович перейшов на інший напрям роботи за згодою сторін.

Володимир Шульга ознайомив трудовий колектив коледжу з наказом, згідно з яким Шмельов Юрій Миколайович відсьогодні вступив на посаду виконувача обов’язки директора закладу. Також Володимир Петрович окреслив першочергові завдання на період реорганізації та побажав нових звершень у роботі.

Звертаючись до спільноти коледжу Володимир Шульга висловив сподівання, що спільними зусиллями нам вдасться розв’язати нагальні питання та перейти на шлях розвитку та інновацій й запросив кожного до співпраці та конструктивного діалогу, зауваживши, що «двері його відкриті для кожного співробітника та студента».


Опубліковано