Конкурс студентських наукових робіт зі штучного інтелекту

Конкурс відбуватиметься на базі Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського і має на меті стимулювати інтерес до науки й технологій серед молоді, сприяти розв’язанню проблем і практичних завдань у галузі штучного інтелекту.

Актуальні напрями:

🔹 Аналіз даних
🔹 Комп’ютерний зір
🔹 Оброблення природної мови
🔹 Обчислювальний інтелект
🔹 Розпізнавання мови

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів зі штучного інтелекту. Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород НАН України та органів державної влади, інших конкурсів.

Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника. Якщо авторами наукової роботи є студенти з різних закладів вищої освіти, можуть бути два наукові керівники з різних закладів вищої освіти.

Конкурс проходитиме у два тури: І тур — упродовж вересня й жовтня 2023 року в закладах вищої освіти; II тур — у листопаді 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Генеральний спонсор заходу

Компанія “Бойові Птахи України” – один із провідних вітчизняних розробників та виробників безпілотних літальних апаратів для потреб Сил Оборони України.

Компанія постійно шукає талановитих фахівців – програмістів, конструкторів, електронщиків, інженерів, які не словом, а ділом допоможуть створити найкращі продукти для фронту та наблизити Перемогу.

Важливі дати:

20.10.2023
Завантажити роботу
Роботи-фіналісти І туру Конкурсу потрібно завантажити через онлайн-форму до 23:59 «20» жовтня 2023 року

06.11.2023
Перший етап
Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсна комісія розглядає подані наукові роботи та здійснює їх рецензування. Одна робота рецензується щонайменше трьома рецензентами

13.11.2023
Запрошення на підсумкову науково-практичну конференцію
За результатами рецензування до 13 листопада 2023 року буде сформовано та оприлюднено на веб-сайті Конкурсу списки запрошених для участі у конференції, їх наукові роботи.

27-30.11.2023
Другий етап
Підсумкова науково-практична конференція для наукової доповіді та захисту роботи згідно Положення. За результатами захистів Конкурсна комісія підбиває підсумки ІІ туру Конкурсу та ухвалює рішення про визначення переможців та нагородження їх дипломами.


Опубліковано